Ky është reagimi i motrës së DJ PM për lidhjen me Sarah Berishën

Periskopi.com Showbiz

Ndonëse raporti i Dj PM dhe Sarah Berishës është përfolur shumë, ku madje disa prej banorëve dyshojnë në vërtetësinë e tyre, vetë ata thonë se ndjehen mirë me njëri-tjetrin.

Ishte Antonela ajo e cila i akuzoi ata se po bëjnë lojë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në anën tjetër, Sarah ka mendjen tek familja e saj se çfarë mund të thonë për raportin e saj me Dj PM.

Por, duket se krejt ndryshe po ndodh me familjen e PM, ku sonte motra e tij, Majlinda ka publikuar një fotografi të vëllait të saj dhe Sarës, derisa i ka vendosur një figurë zemre.