Ky është transferimi i parë i Prishtinës

Periskopi.com Sporti

FC Prishtina ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë tre-vjeçare me futbollistin e talentuar Endrit Baholli.

22-vjeçari transferohet tek skuadra nga kryeqyteti, kjo pas sezonit të fundit që e kaloi tek 2 Korriku.

Baholli luan si mesfushor ofanziv dhe pritet të jetë një forcë e shtuar tek skuadra e Munishit.