Ky është urimi i veçantë i menaxherit për Getoar Selimin (Foto)

Ky është urimi i veçantë i menaxherit për Getoar Selimin (Foto)

Getoar Selimi ka festuar ditëlindjen e 35-të të martën.

Hip hop superylli shqiptar këtë ditë është siguruar ta kalojë me familjarë dhe miqtë e tij.

Ai gjendet në Prishtinë është siguruar të jetë pranë prindërve, Shpresës dhe Ibrës, pas një mungese të gjatë jashtë vendit në pushime me Marinën.

Dhe, një urim shumë i veçantë atij i ka ardhur nga menaxheri i tij, Dekorim Sahiti.

Në një urim të veçantë në Instagram, ai ka publikuar imazhe nga dasma e tij e mbajtur së fundmi në Prishtinë, ku natyrisht se prezent ishte edhe Geti.

Ai e konsideron Geasyn njeri të madh dhe veten e konsideron me fat që ka pasur rastin të punojë me të.

Dekorim Sahiti është po ashtu bashkëpronar i Zone Club dhe menaxher i Babastars.

Shpërndaje në: