Ky ishte momenti kur gjyqtari ndërpreu meçin dhe shpalli fitues Furyn

Ky ishte momenti kur gjyqtari ndërpreu meçin dhe shpalli fitues Furyn

Ka përfunduar ndeshja mes Furyt dhe Chisoras.

Gipsy King ishte më i mirë gjatë gjithë takimit.

Chisora pati vështirësi të mëdha ku kohë pas kohe u pa që edhe humbi ekuilibrin, duke marrë edhe goditje që po lënë shenja në fytyrën e tij.

Fury i dha fund duelit me TKO.

Shpërndaje në: