Ky kanal televiziv transmeton ndeshjen mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës

Ky kanal televiziv transmeton ndeshjen mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës

Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 18:00 do të takohet me Irlandën e Veriut në kuadër të rundit të pestë në Ligën e Kombëve.

Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në Belfast.

Përballja do të transmetohet drejtpërdrejt nga ArtSport 1.

Sfida e parë në mes të këtyre dy skuadrave, e luajtur në “Fadil Vokrri”, përfundoi me rezultat 3-2 në të mirë të Kosovës.

Shpërndaje në: