Ky personazh i njohur në stadium për ndeshjen Kosovë-Malta

Periskopi.com Showbiz

Kosova ndeshet sonte me Maltën në Ligën e Kombeve.

E këtë ndeshje që do zhvillohet në stadiumin e Prishtinës, nga afër po e ndjekë edhe një personazh shumë i dashur për publikun.

Fjala është për komedianin Vedat Bajrami.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet duke dërguar puthje tifozëve tjerë dhe sipas shkrimit që la, tha se është i lumtur që po e përjeton një moment të tillë.

View this post on Instagram

Emocionet e ndeshjës së kaluar sonte do perseritën prap uroj Fitore Kosovës ⚽️ #bordiibordeve #unëBiriytKosovë

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Shpërndaje në: