Kylie Jenner fotografohet duke mbajtur gjoksin me duar

Periskopi.com Showbiz

Kylie duket tejet seksi.

Kylie Jenner është aktive në rrjete sociale, andaj publikon shpesh foto, shumica prej të cilave janë provokuese, shkruan lajmi.net.

Numri që e ndjekin është i madh dhe e mbështesin si në biznes ashtu edhe për shkak të imazheve të veta që poston.

Para pak çastesh Kylie ka provokuar fansat duke publikuar një foto ku shihet duke e mbajtur gjoksin me duar.

Ajo flet për ngjyrën e preferuar e vëmendja e publikut ka shkuar krejt diku tjetër.

Shpërndaje në: