Labi dhe e fejuara e tij shkëlqyen në dasmën e Samir Ujkanit (Foto)

Labi dhe e fejuara e tij shkëlqyen në dasmën e Samir Ujkanit (Foto)

Moderatori i njohur, Labinot Gashi, që nga largimi i tij nga RTV 21 u bë pjesë e pandashme e mediave Rozë.

Ai së fundmi me të fejuarën e tij, kanë qenë të ftuar në dasmën e futbollistit të njohur, Samir Ujkani.

Qëndresa, kishte veshur një fustan të zi dhe jo provokues, ndërkaq Labi si gjithmonë i veshur me kostum të hirtë, shkruan Gazeta Express.

Samiri ka kurozuar dashurin e tij me Efnanin, me një dasmë madhështore në një nga hotelet më të njohura të Prizrenit.

Shpërndaje në: