Labi në Durrës: Shqipëria qenka HAPPY, shpresoj së shpejti edhe Kosova se ja humbëm lezetin qytetarëve

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri krahas angazhimeve në punë gjen gjithmonë kohë për familjen e tij.

Labi këtë vikend së bashku me familjen e tij ka vendosur ta kalojë në Shqipëri.

Nga atje Labi ka publikuar një imazh ku shfaqet i lumtur me gruan dhe fëmijët. Tutje, Labi ka shtuar se në Shqipëri nuk ka bllokim të jetës së qytetarëve, dhe se Shqipëria qenka e lumtur.

“Këtu nuk paska bllokim të jetës së qytetarëve! E gjithë Shqipnia qenka HAPPY. Ishalla po behet mirë edhe në Kosovë, se shumë ja humbën lezetin jetës së qytarëve! Kush si vet si janë e si i kanê hallet e tyre dhe si do ta bëjnë jetën ne te ardhmen. Ishalla pombushemi ndonjehere mend si popull” ka shkruar Labi poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Labi e Hana ka vite që janë martuar dhe së bashku kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vaj

 

Shpërndaje në: