Labi premton ‘kingja e muzikë live’ për policët në detyrë në veri

Periskopi.com Lajme

Labinot Tahiri iu ka premtuar qingja e muzikë live policëve që gjenden në veri të vendit për të monitoruar situatën pas reciprocitetit me targat ndaj Serbisë.

Këngëtari bëri një postim në Instagram, duke publikuar fotografi të disa pjesëtarëve të Njësisë Speciale, dhe duke thënë se pasi të përfundojë operacioni ‘e bëjmë një darkë super të mirë’.

Lexoni më poshtë çka ka shkruar Tahiri.

Shpërndaje në: