Labinot Tahiri: Mjekrën kur du e heku kur du e lëshoj

Periskopi.com Lajme

Labinot Tahiri nga radhët e koalicionit AAK-PSD është acaruar kur i është përmendur premtimi që e nuk do e hiqte mjekrën.

Sipas Tahirit premtimi për mjekrën ka qenë vetëm sa për ta bërë lajm, mediat në Kosovë ndërsa nuk ka qenë diçka që duhet me marrë seriozisht.

“Ajo ka qenë vetëm sa për juve mediat, portalet, për ta bërë lajm. Është mjekrra jeme, kur du e heku kur du e rriti”, tha në  emision në T7.

Tutje, Tahiri theksoi se duhet me i marrë për seriozisht premtimet që i ka dhënë për dorëzimin e pasaportave të familjes së tij, gjë të cilën ai tha se e ka bërë.

“Unë kam premtuar se do t’I dorëzoj pasaportat e familjes time dhe e kam blloku veten në Kosovë bashkë me ty që s’ke vizë”, tha Tahiri duke iu drejtuar gazetarit.

Ndër tjera, kandidati për deputet në një moment u ngrit nga tavolina dhe shkoi të marrë ujë duke iu drejtuar gazetarit “Pse nuk na keni sjellë ujë, nuk jeni mikpritës, ne të Ferizajit jemi mikpritës”, përfundon Labinot Tahiri. /Periskopi/

Shpërndaje në: