“LAJMI I FUNDIT: Kryeministri e Presidentja dërgojnë 12 xhipa e 42 truproje te “1 tetori””

Periskopi.com Lajme

Aktivisti socialdemokrat, Nol Nushi, ka ironizuar me situatën e tmerrshme te salla “1 tetori”.

Ai ka luajtur rolin e portalit duke shkruar “LAJMI I FUNDIT: Kryeministri dhe Presidentja dërgojnë 12 xhipa të zinj dhe 42 truprojet e tyre për të mbajtur rendin te Salla 1 tetori”

PSD ka kritikuar vazhdimisht kryeministrin Kurti për përdorimin që po iu bën xhipave të zinj të Qeverisë, duke qenë se më herët kishte qenë kritik i pushtetarëve të kaluar që sorollateshin me to, përcjell Periskopi.

Nuk dihet nëse Kurti dhe Osmani kanë 42 truproje.

Në Sallën “1 tetori” ka pasur rrëmujë të madhe pas organizimit të keq nga autoritetet përgjegjëse.

Shpërndaje në: