LAJMI I FUNDIT: Tifozët e Romës sulmojnë objektin e Kryeministrisë në Shqipëri

Periskopi.com Sporti

Skena aspak të mira në Tiranë, një natë para finales së Conference League.

Tre policë janë dërguar me urgjencë në spitalin kryesor të Tiranës di dhe një qytetar u lëndua rëndë, shkruan Periskopi.

Por, nuk ka përfundur me kaq, tifozët e Romës në këto çaste kanë sulmuar edhe kryeministrinë në Tiranë.

Shikoni pamjet: