Lamborghini Urus me një pamje krejtësisht tjetër, po lë “gojëhapur” të gjithë

Periskopi.com Tech & Auto

Lamborghini Urus ka marrë pamje tjetër, falë projektit të Marius Designhaus.

I quajtur si Md1, Lamborghini Urus i modifikuar është i pajisur me komplet trupi të fortë, duke theksuar stilin agresiv të tij, shkruan CarBuzz, transmeton lajmi.net.

Në pjesën e përparme, MD1 përmban një amortizator të ridizajnuar, kofano të re dhe pasqyre anash me mbuloja të personalizuara.

 

Shpërndaje në: