Lazio nuk ka mëshirë ndaj Milanit, vjen me golin e katër

Lazio nuk ka mëshirë ndaj Milanit, vjen me golin e katër

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Lazios dhe Milanit, duel ky në kuadër të xhiros së 19’të në Serie A.

Goline katër për Lazion e ka shënuar, Felipe Anderson në minutën e 75të ë takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 4:0.

VIDEO

Shpërndaje në: