Lazio përmbys Interin – Immobile bën pjesën më të madhe, Anderson shënon

Periskopi.com Sporti

Felipe Anderson dhe Ciro Immobile kanë thyer përsëri mbrojtjen e Inter.

Skuadra e Lazio ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Inter, kur luhet minuta e 81’ e takimit.

Goli i dytë u shënua nga Felipe Anderson, shkruan Periskopi. Ishte Ciro Immobile që lëshoi një goditje të fortë që nuk u prit mirë nga Handanovic dhe topin e kthyer e dërgoi në rrjetë braziliani.

Më poshtë mund ta shihni golin e Anderson për 1:2. /Periskopi/