LDK-ja sot mban konferencë për media

Periskopi.com Lajme

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), të enjten do të mbajë konferencë për media.

Këtë e ka kumtuar vetë partia opozitare.

Adresimi para gazetarëve fillon në ora 11:00.

Nuk dihet se cila do të jetë tema e konferencës, por Kosova tash është duke u përballur me çështjen e “Ballkanit të Hapur”, si dhe rritjen e çmimeve për produktet esenciale.