Ledri, pak fjalë për Sarën, pak për Dafinën, i keni në këngën e tij të re

Ledri, pak fjalë për Sarën, pak për Dafinën, i keni në këngën e tij të re

Në mes të gjithë zhurmës për ndarjen me Sarën, Ledri Vula ka publikuar këngën e re.

”Paranormal”, quhet kënga që Ledri sapo ka publikuar, por teksi i saj konfuzoi gjithë ndjekësit.

“Do po m’vesin kur o dasma,
e do po m’presin kur po dana?

Ku’ ku’ ku’ ku’
Ku po shkon pa mu?!
Tutna ma fut bllok
me ta komentu”, thotë ndër rreshta Ledri, duke folur kështu si për situatën me Sarën ashtu dhe për atë me Dafinën.

Kujtojmë se Ledri Vula ka prishur marrëdhëniet me ish të dashurën e tij, Dafina Zeqiri. Shkak për këtë u bë një koment, të cilin Ledri e ka përfshirë në këngën e re.

Shpërndaje në: