Legjenda e futbollit kapet ‘mat’ me bukuroshen angleze (Foto)

Legjenda e futbollit kapet ‘mat’ me bukuroshen angleze (Foto)

Ish futbollisti i Manchester Unitedit dhe Anglisë, Rio Ferdinand më në fund është takuar në publik me të dashurën e tij të re, Kate Wright.

Ata janë parë derisa po shijonin nga një pije së bashku nën rrezet e diellit, transmeton Periskopi.

Rio u pensionua nga futbollit në vitin 2015, dhe që prej atëherë punon si analist i futbollit në BT Sport.

Ish mbrojtësit i vdiq gruaja poashtu në vitin 2015, nga sëmundja e kancerit. Ai me të kishte tre fëmijë.

Rio and Kate

Rio and Kate

Kate

Kate Wright

Kate Wright quit Towie after finding love with footie ace Rio

Image result for kate wright

Image result for kate wright

 

Shpërndaje në: