Lëndim horror në ndeshjen Barcelona – Celta Vigo, ambulanca futet në fushë

Periskopi.com Sporti

Është ndërperë takim mes Barcelonës dhe Celta Vigos në minutën e 67’të të takimit.

Kjo ndërperje erdhi pas një ndërhyrje horror në Ronald Araujo e Barcelonës që u desht të largohet me ambulance nga fusha, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:1 dhe dy kartona të kuq për të dyja skuadrat.