Leo Messit i vjen marre kur tifozët thirrin emrin e tij pa u ndalur

Leo Messit i vjen marre kur tifozët thirrin emrin e tij pa u ndalur

Është shfaqur një video interesante e Messit kur tifozët e Parisit thirrnin njëzëri emrin e tij, kur ai ishte duke gjuajtur një rivënie nga këndi.

Shtatë herë fituesi i Topit të Artë konsiderohet si një nga lojtarët më të mëdhenj në botën dhe padyshim se ka dhe shumë tifozë, shkruan Periskopi.

Ky veprim i tifozëve ndodhi në fitoren 4:0 të Parisit kundër Nates muajin e kaluar, Messi ndihej si në siklet në momentin kur ata thirrnin emrin e tij.

Shikoni momentin kur Messi ndjente turp.

VIDEO

Shpërndaje në: