Leonora Jakupi i mbyllë sytë, ja kush e detyroi atë (Foto)

Leonora Jakupi i mbyllë sytë,  ja kush e detyroi atë (Foto)

Leonora Jakupi bukuroshja e cila edhe pse i ka kaluar të 30-at ende duket shumë e re, madje ajo i bën konkurrencë për pamje edhe një vajze 18-vjeçare, shkruan “Kosovarja”.

Leonora gjatë ditës së sotme është shfaqur në një plazh, si duket ajo ka vendos që të kaloj ca ditë pranë ndonjë vendi bregdetar, ku dhe më pas të filloj me aktivitetet e saj muzikore për sezonin veror.

Në një foto të fundit që ajo e ka hedh në insta story, shihet se po bën banjë dielli, ndërsa rrezet e diellit i kanë rënë në sy, ku këngëtarja Jakupi është detyruar që t’i mbulon sytë me hijen e dorës së saj.

 

Shpërndaje në: