Leonora Jakupi reagon pas vdekjes së Adem Mikullovcit

Periskopi.com Showbiz

Ditën e sotme ndërroi jetë aktori Adem Mikullovci.

Krerët e shtetit, si dhe artistë të shumtë reaguan pas këtij lajmi të trishtë mëngjesin e kësaj dite (15 shtator).

E, për këtë ka reaguar edhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila ka publikuar një fotografi për të kujtuar aktorin.

Ndryshe, varrimi i të ndjerit do të bëhet në ora 16:00 tek varrezat e qytetit në Arbëri, ndërsa homzhet për të kanë filluar nga ora 10 pranë Teatrit Kombëtar.

 

Shpërndaje në: