Leonora shfaq linjat trupore për vitin e ri (Foto)

Leonora shfaq linjat trupore për vitin e ri (Foto)

Bukuroshja shqiptare u shfaq me një fustan të ngjitur për trupi me guralecë shkëlqyes të ngjitur në të.

Leonora duket tejet seksi dhe elegante në këtë fustan, që tregon se me kalimin e viteve nuk zbehet atraktiviteti i saj, shkruan Telegrafi.

Leonora kohë më parë pranoi se ka të dashur, por që nuk do ta bëjë publik.

 

https://www.instagram.com/p/BOUwjSPDQxO/?taken-by=leonorajakupi

Shpërndaje në: