Lëvizje mashtruse dhe prej gjeniu – Donat Rrudhani shënon gol të bukur për Kosovën

Lëvizje mashtruse dhe prej gjeniu – Donat Rrudhani shënon gol të bukur për Kosovën

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet,Kosovës dhe Qipros, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e dytë për Kombëtaren e Kosovës e ka shënuar Rrrudhani në minutën e 45’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 2:0.

VIDEO

Shpërndaje në: