Lewandowski lë anash gjithçka – Shënon gol për Poloninë

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Belgjikës dhe Polonisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Polonisë e ka shënuar Robert Lewandowski në minutën e 28’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO