Liga e Kampionëve, mbyllen pjesët e para të gjashtë ndeshjeve, ja rezultatet

Periskopi.com Sporti

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve që po zhvillohen në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, nga grupet E,F,G dhe H.

Barcelona është duke e mposhtur Juventusin me rezultat minimal 0-1 me golin e Ousmane Dembeles në minutën e 14’, ashtu sikur edhe Manchester United po fiton ndaj RB Leipzigut (1-0).

Këto janë rezultatet e gjashtë ndeshjeve që po zhvillohen tani: Club Brugge 1-1 Lazio Dortmund 0-0 Zenit Farencvaros 0-2 Dynamo Kiev Juventus 0-1 Barcelona Manchester United 1-0 RB Leipzig Sevilla 0-0 Rennes

Shpërndaje në: