Limaj: Bekim Brestovci, një figurë që po punon shumë për fitoren e Nisma’s

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryeministër nga Nisma, Fatmir Limaj, i pyetur nga analistët në Debat Plus të tv Dukagjinit, për hapësirën që i ka dhene diasporës në parti, ka përmendur kandidatin Bekim Brestovci, si nje nga figurat më të fuqishme të diasporës.

“E kemi zotin Bekim Brestovci një kandidat i cili po punon shumë në terren dhe është një figurë e fuqishme e diasporës” ka thënë veç tjerash Limaj./Periskopi/

Shpërndaje në: