Linda Halimi bëhet nënë (Foto)

Periskopi.com Lajme

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Linda Halimi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë. Ky është fëmija i parë i Halimit me reperin amerikan, Davon Edwards.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë me vajzë”, ka shkruar Edwards në Facebook teksa ka shtuar se gruaja e tij është mirë.

Shpërndaje në: