Linda: Me Bleron s’kam asgjë private, tha se jam e pamoralshme dhe i tregova që është ai i pamoralshmi

Linda: Me Bleron s’kam asgjë private, tha se jam e pamoralshme dhe i tregova që është ai i pamoralshmi

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda në një bisedë që kishte me Shqipen, ka folur pak mbi përplasjen që kishte me Bleron në një prej netëve ‘Prime’.

Linda ka pretenduar se Blero, një natë para më shumë se 10 vjetësh, e kishte shoqëruar deri tek hoteli ku po qëndronte, por se edhe e kishte lutur ta ftonte në dhomën e saj për të pirë nga një gotë verë së bashku.

Ajo i ka treguar Shqipes arsyen se pse e bëri një deklaratë të tillë.

“Me Bleron s’është se kam diçka private, veç kur më tha se ‘jam e pamoralshme’, thjeshtë desha të ia shfaq atë pjesën që ‘ai ka qenë i pamoralshëm’”, ka thënë Linda pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shpërndaje në: