Lista Serbe do të vazhdojë lobimin kundër Trepçës

Lista Serbe do të vazhdojë lobimin kundër Trepçës

Stojanoviq gjatë një vizite që i ka bërë fshatit Kufc e Epërme të Novobërdës ka thënë se do të vazhdojë lobimin e tij kundër Ligjit të “Trepcës” që sipas Stojanoviqit është i padrejtë dhe jo ligjor.

I pyetur nga gazetarët për mundësinë e kthimit në institucione ai e ka lënë të hapur edhe mundësinë që Lista Serbe të largohet nga institucionet, njofton Klan Kosova.

Shpërndaje në: