LIVE – Përfundon rundi i gjashtë: Joshua gati sa nuk e rrëzon në tokë Franklinin

LIVE – Përfundon rundi i gjashtë: Joshua gati sa nuk e rrëzon në tokë Franklinin

Tashmë ka përfunduar rundi i gjashtë në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Jsohau ishte shumë afër që ta rrëzonte në tokë boksierin amerikan, Franklin.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: