LIVE – Përfundon rundi i tetë: Nuk ka nokaut ende në meçin mes Joshuas dhe Franklin

LIVE – Përfundon rundi i tetë: Nuk ka nokaut ende në meçin mes Joshuas dhe Franklin

Tashmë ka përfunduar rundi i tetë në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Edhe pas rundit të tetë nuk ka nokaut ende mes dy boksierëve.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: