LIVE – Përfundon rundi i tretë: Frenklin më kërkues se Joshua

LIVE – Përfundon rundi i tretë: Frenklin më kërkues se Joshua

Tashmë ka përfunduar rundi i tretë në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Frenklin duket se në këtë rund ishte më kërkues, ku dha disa goditje të forta ndaj Joshuas, shkruan Periskopi.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: