Liverpooli dyfishon kundër Norwichit të Rashicës

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë kundër Norëich Cityt dhe tash po avancon 2-0, në kuadër të 1/16-tës së finales në EFL Cup, shkruan Periskopi.

Divock Origi ka realizuar në minutën e 50-të, pas asistimit nga Tsimilkas, i cili gjeti për mrekulli në zonë sulmuesin, e ky qëlloi me kokë në rrjetë.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: