Liverpooli e zhytë edhe më shumë në mjerim Man Unitedin: Sallahu i famshëm shënon në mes të komplet mbrojtjes rivale

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë dhe tash po avancon 3-0 kundër Manchester Unitedit.

Mohamed Salah ka realizuar në mes të mbrojtësve kundërshtarë pasi u asistua në zonë nga Naby Keita – minuta e 38-të.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO