Liverpooli mendon për mesfushën, Nunes dhe Mount mund të jenë transferet e reja

Liverpooli mendon për mesfushën, Nunes dhe Mount mund të jenë transferet e reja

Skuadra e Liverpoolit po mendon për mesfushën dhe tashmë ka targetuar dy futbollistë.

Fjala është për mesfushorët, Matheus Nunes i Wolvesit dhe Mason Mount e Chelseas, shkruan Periskopi.

Sipas ekspertit të transferimeve, Fabrizio Romano, Naby Keita dhe Oxlade-Chamberlain do të largohen gjatë verës së transfere të lira.

Pritet që Klopp ta rifresojë mesfushën me dyshen fantastike.

Shpërndaje në: