Liverpooli ndëshkohet qysh në minutën e 3’të nga Wolvesi

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Liverpoolit dhe Wolvesit, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Wolves e ka shënuar Neto në minutën e 3’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO