Liverpooli në epërsi – Çfarë goli të bukur me kokë ka shënuar Matip

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Southamptonit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin e Liverpoolit e ka shënuar Matip në minutën e 26’të të takimit, shkruan Periskopi,

Rezultati aktual i takimit është 1:2.

VIDEO