Liverpooli përmbysë Milanin, Divock Origi rishfaqet me gola kur nevojiten më së shumti

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-1 kundër Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë në Champions League.

Divock Origi ka relaizuar në minutën e 55, pas një gabimi në mbrojtjen ‘Rossonere’ dhe një topi të kthyer nga portieri.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO