Liverpooli qetëson Madridin për herë të dytë: Naby Keita i fut në ankth spanjollët

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 si mysafir i Atletico Madridit.

Naby Keita ka realizuar golin e dytë dhe atë me volej brilante nga distanca në minutën e 13-të.

Shijoni golin e bukur të tij më poshtë. /Periskopi.com/

Streamja – Simple video sharing