Liverpooli tmerron Atl Madridin në ‘Anfield’: Ia shënon shpejt edhe të dytin

Periskopi.com Sporti

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Atletico Madridit.

Sadio Mane ka realizuar në minutën e 21-të, pas asistimit të Trent Alexander-Arnold, i cili asistoi edhe në golin e parë, shkruan Periskopi.

Mbrojtësi gjeti për mrekulli senegalezin me një krosim zhagas nga krahu i djathtë, por jo në qoshe krejt, pak më këndej.

E Mane vetëm e devijoi topin në rrjetë – minuta e 21-të. /Periskopi.com/

VIDEO