Llapi-Gjilani: Pjesa e parë pa gola

Periskopi.com Sporti

Është mbyllur pjesa e parë mes Llapit dhe Gjilanit.

45 minutat e para të luajtura në terrenin e Llapit nuk kanë dhënë shumë për të parë për tifozët e futbollit të Kosovës, shkruan Periskopi.

Llapi dhe Ballkani kanë mbyllur pjesën e parë pa gola, me krejt pak raste shënimi për gol.

Në minutën e 4’ të ndeshjes kishte një moment diskutabil në zonë, kur Gjilani kërkoi penallti, por Nuza nuk mendoi njësoj sikur ata.

Fati i takimit Llapi-Gjilani do të vendoset tashmë në pjesën e dytë të ndeshjes. /Periskopi/