Futbollisti më i mirë në rruzull mbërrin në ceremoni, pritet si hero nga fansat

Periskopi.com Sporti

Lionel Messi ka mbërritur në ceremoninë e ‘Topit të Artë’ në Paris, shkruan Periskopi.

Favoriti kryesor për ta fituar trofeun më prestigjioz individual të futbollit në botë, u pa duke ecur mbi tepihun e kuq së bashku me gruan, Antonella dhe tre fëmijët.

Qindra fansa të mbledhur jashtë ishin të ngazëllyer me ardhjen e tij.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/