Lori Hoxha në të zeza, elegante dhe me stil

Periskopi.com Showbiz

Lori Hoxha vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Trashëgimtarja e Top Channel përfolet tej mase për jetën luksoze, por edhe për paraqitjet e saj.

Madje ajo është një nga femrat më me stil shqiptare.

Këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit, ku shfaqet elegante në të zeza, ndërsa tregon edhe këmbët atraktive.

Ndryshe Lori ka ditë që është shpërngulur në Londër.

Shpërndaje në: