Luana shfaqet nga pushimet, krejt ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Luana Vjollca, prezantuese dhe këngëtare, njëkohësisht ndër femrat më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Luana ka vendosur që këto ditë t’i shpenzojë në pushime.

Këtë herë ajo është shfaqur me pak grim dhe me flokë të hapura.

Dihet se Luana ka linja të formësuara trupore dhe është një femër mjaft e bukur bionde.

Shpërndaje në: