Luana Vjollca me pushime në Afrikë, publikon foto në bikini

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka nisur pushimet e para për vitin 2022. Ajo ka zgjedhur “të arratiset” për në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore.

Luana nuk ka nguruar të ndajë edhe disa poza me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë seksi dhe në super formë.

E veshur me body të bardha, Luana ka uruar të gjithë fansat e saj, duke shkruar: “Gëzuar 2022”./abcnews.al