Luana Vjollca si një sirenë, i ‘çmend’ fansat me këtë që poston në Instagram (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, konsiderohet si njëra ndër femrat më atraktive të skenës sonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe të ndryshme.

Gjithashtu ajo ka filluar trasmetimin e emisionit të saj me të ri “Shiko kush luan”, i cili po pëlqehet mjaft shumë.

E në emisionin e sontëm ajo është shfaqur me një fustan të kuq e të gjatë në të cilin si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Shikojeni vet fotografinë e saj më poshtë.

Shpërndaje në: