Lucas Moura sapo ka shënuar një gol ‘rrufe’ për Tottenhamin pas disa lëvizjeve ‘kompjuterike’

Periskopi.com Sporti

Lucas Moura ka shënuar një gol ‘raketë’ në dhjetë minutat e parë të ndeshjes së Tottenhamit kundër Norëich Cityt, të dielën pasdite.

Braziliani gjeti hapësirë nga 25 metra distancë, pas disa lëvizjeve brilante në bashkëpunim edhe me Son Heung-min, transmeton Periskopi.

Në fakt, aksioni dhe lëvizjet janë aq të bukura para goditjes sensacionale, saqë në fakt duket sikur loja nuk është në jetën reale por në PlayStation.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/