Luis Suarez u nënshtrohet testeve mjekësore, para zyrtarizimit tek Atletico Madridi

Periskopi.com Sporti

Luis Suarez ka kaluar testet mjekësore tek Atletico Madrid, para kompletimit të transferimit.

Suarez është transferuar nga Barcelona dhe është paraqitur për herë të parë në veshjet e Atleticos.

33 vjeçari ka kaluar testet mjekësore, raportojnë mediet në Spanjë.

Pas testeve mjekësore, Suarez do të finalizojë transferimin tek Atletico, për t’u prezantuar si lojtar i tyre.

Shpërndaje në: